Освіта України:
 
Бесплатные рефераты
 
Українська мова

 

 

 

 

 

 

     
 
Календарні плани з фізики на 2010-2011н.р.

 

     
Календарні плани з фізики на 2010-2011н.р. Класи: 11 клас, 10 клас, 9 клас, 8 клас, 7 клас
Предмети: Фізика
     
Відкритий космос. Велика ілюстрована енциклопедія

 

     

Багато тисячоліть тому, за часів, коли людина тільки починала усвідомлювати себе людиною, одного разу поглянувши на нічний небосхил, вона раптом зрозуміла, що ця сяюча безодня, сповнена світил, приховує в собі тисячі таємниць — у тому числі й найголовнішу: з чого почався наш світ, «звідки все пішло». Відтоді тисячі допитливих учених намагалися розгадати загадки Всесвіту, розуму та походження життя. А нещодавно вчені дійшли дивовижного висновку — виявляється, попри всю величезну кількість астрономічних відкриттів, які здійснено лише за останні півстоліття, ми й досі не знаємо, з чого складається більша частина нашого Всесвіту, що таке «темна матерія» й «темна енергія», якою є справжня природа «чорних дірок» і що таке насправді «кротові нори» — дивні космічні об’єкти, котрі теоретики вважають своєрідною «машиною часу».

Класи: Середня школа
Предмети: Астрономія
     
Електричний струм. Джерела електричного струму

 

     
Електричний струм. Джерела електричного струму
Розробка уроку Класи: 9 клас
Предмети: Фізика
     
Методи розрахунків електричних кіл

 

     
МЕТОДИ РОЗРАХУНКІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ

Досить часто на олімпіадах різних рівнів учням пропонують розв’язати цікаві задачі на розрахунок електричних кіл, які складно, а інколи просто неможливо розв’язати методом послідовного еквіваленту тим єдиним методом розрахунку, який вивчається на

Класи: 11 клас, 10 клас, 9 клас
Предмети: Фізика
     
Усі уроки фізики. 9 клас

 

     

У посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 9 класі загальноосвітніх навчальних закладів за gрограмою 12-річної школи. Пропонований посібник містить календарне планування й методичні рекомендації до підручника «Фізика–9». Книга містить календарно-тематичне планування, поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання за всіма темами. Для вчителів фізики, студентів педагогічних ВНЗ.

Класи: 9 клас
Предмети: Фізика
     
Усі уроки фізики. 10 клас

 

     

У книзі пропонуються методичні рекомендації відповідно до чинної програми з фізики для 10 класу (рівень стандарту).
Книга містить календарно-тематичне планування, поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисним як молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних ВНЗ.

— Х.:Вид.група «Основа»,2010.— 272 с.: іл.

Класи: 10 клас
Предмети: Фізика
     
Фізичні диктанти.7–9 класи

 

     

Посібник складений відповідно до нової програми з фізики (12-річна школа). І являє собою збірник фізичних диктантів, що охоплюють курси 7—9 класів.
Посібник містить 73 фізичні диктанти,наведені у двох варіантах, із відповідями, а також добірку основних запитань за курсом фізики базової школи.

Класи: 9 клас, 8 клас, 7 клас
Предмети: Фізика
     
Усі уроки фізики. 8 клас

 

     


Назва: Усі уроки фізики. 8 клас
Серия: УСІ уроки
Автор: Кирик Л. А.
Видавництво: ВГ «Основа»
Мова: українська
Сторінок: 352

В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 8 класі загальноосвітніх навчальних закладів за програмою 12-річної школи. Пропанований посібник містить календарне планування й методичні рекомендації до підручників "фізика-8" Л. Ю. Генденштейна й авторського колективу у складі Ф. Я. Божиновой, І. Ю. Ненашева, Н. М. Кирюхіна.

Книга містить Календарно-тематичне планування, поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання за всіма темами. Посібник буде корисним як молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних ВНЗ.

Класи: Середня школа, 8 клас
Предмети: Фізика
     
УСІ уроки фізики. 7 клас

 

     


Назва: УСІ уроки фізики. 7 клас
Серия: УСІ уроки
Автор: Гельфгат І.М., Петракова М.О.
Видавництво: ВГ «Основа»
Мова: українська
Сторінок: 144
В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 7 класі загальноосвітніх навчальних закладів за програмою 12-річної школи. Розглянуто питання планування та організації навчально-виховного процесу з фізики, проведення лабораторних робіт, здійснення поточного та тематичного контролю рівня навчальних досягнень учнів.

Призначено для вчителів фізики загальноосвітніх закладів усіх типів.

Класи: Середня школа, 7 клас
Предмети: Фізика
     
Фізика. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань

 

     

Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики й призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів 10 класу з фізики.

Класи: 10 клас
Предмети: Фізика
     
 
     
Вища школа
 
Професійна освіта
Труд деньги собирает, а вейпер их по ветру пускает. (Copyright VAPE Украина)
 
Українська література
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Завдання для ДПА | ЗНО 2011 | Підсумкові контрольні роботи 2011!