Освіта України:
 
Бесплатные рефераты
 
Українська мова

 

 

 

 

 

 

     
 
Професор карапуз. Вся колекція
     

 

За класами » Дошкільне виховання

Назва: Професор карапуз. Вся колекція

Диск 1: Музична пригода
Диск 2: Водна одисея
Диск 3: Співучі ручки
Диск 4: Раз, два, три
Бонус CD "Чайковський: найкраще дітям"

Думаю, може стати в пригоді в дошкільних закладах

Рік випуску: 2008
Жанр: Дитяче навчальне відео
Випущено: ТОВ "Музичний Центр" (Україна)
Режисер: Вікторія Кравець
Якість: DVD-5
Формат: DVD Video
Відео: PAL 4:3 (720x576) VBR
Аудіо: Ukrainian (Dolby AC3, 2 ch), Russian (Dolby AC3, 2 ch), English (Dolby AC3, 2 ch)
Розмір: 12 GB (1,66 GB + 1,83 GB + 4,15 GB + 4,21 GB)

Диск 1: Музична пригода
«Музична пригода» - перший фільм серії, де яскраво та захоплююче представлений один день з життя ляльок. Пригоди зайчика, лисички, ведмедика та інших симпатичних героїв знайомлять малюка зі світом цікавих іграшок. Це захоплюючий калейдоскоп із кумедних лялькових сценок, анімаційних заставок, яскравих іграшок та цікавих предметів, які розширюють уявлення малюка про колір, форму та рух.

Завантажити

Диск 2: Водна одисея
«Водна Одисея" - другий фільм серії «Професор Карапуз», який дає малюкові уявлення про різноманітні ситуації, пов'язаніх з водою. Ляльки-рукавички поливають квіти, ховаються під парасолькою від дощу, ловлять рибу. Фільм знайомить малюка з мешканцями водного світу, а також з іграшками для гри у воді. Це захоплюючий мікс з смішних лялькових сценок, яскравих іграшок та цікавих предметів, які розширюють уявлення малюка про колір, форму та рух.

Завантажити

Диск 3: Співучі ручки
"Співаючі ручки" познайомить Вашу дитину з коротенькими пісеньками та віршиками і на їх основі допоможе розучити гімнастику для пальців та рук. Вже давно відомо, що рухи рук і пальців, супроводжувані короткими віршами або пісеньками, благотворно діють на розвиток дітей, тому ми впевнені, що наш фільм не тільки зробить Вашій дитині задоволення, але і допоможе в розвитку його мови. Поряд з цим Ваш малюк зможе освоїти рахунок до 10, алфавіт, основні геометричні фігури, кольори, вивчить більше 100 слів. Як і раніше, малята побачать яскравий калейдоскоп з нових лялькових сценок і цікавих іграшок.

Завантажити

Диск 4: Раз, два, три
«Раз, два, три» серії Професор Карапуз познайомить Вашу дитину із цифрами від 1 до 10. Лялькові сценки, іграшки, прості методичні посібники дозволять у ненав'язливій формі закласти основу для освоєння рахунку. У фільмі використані вірші відомого російського дитячого поета Степанова В.А.. Ви також зможете розучити з Вашим малюком потешки з гімнастикою для рук, що, як відомо, благотворно позначається на розвитку дітей. Як звичайно, у фільмі звучить класична і народна музика, і є вибір з двох мов - української чи російської.

Завантажити

Бонус CD "Чайковський: найкраще дітям"
"Чайковський: найкраще для малюків" - збірка музики видатного російського композитора-класика. Музика підібрана з врахуванням дитячої тематики, до збірки увійшли найяскравіші фрагменти з "Дитячого альбому" композитора, а також уривки відомих балетів. Оригінальні ноти були адаптовані для виконання цих творів на інструментах, які ближче і зрозуміліше дитячим вухам - ксилофоні, флейті, фортепіано, скрипці.

Завантажити

Класи: Дошкільне виховання
Освіта в Україні:
     


 
     
Вища школа
 
Професійна освіта
Труд деньги собирает, а вейпер их по ветру пускает. (Copyright VAPE Украина)
 
Українська література
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Завдання для ДПА | ЗНО 2011 | Підсумкові контрольні роботи 2011!