Освіта України:
 
Бесплатные рефераты
 
Українська мова

 

 

 

 

 

 

     
 
Великі Українці - Григорій Сковорода
     

 

Предмети » Українська література

Режисер: Олексій Лябах
Автори сценарію: Іларіон Павлюк, Олексій Бобровников
Ведучий: Остап Ступка
Хрестоматійний образ злиденного й босого мандрівника, що подорожує від села до села з торбинкою за плечима, настільки укріпився в нашій свідомості, що сьогодні ми не можемо уявити собі Григорія Сковороду інакше. Говорячи про найбільшого українського філософа, у першу чергу згадують його твори, але сам він як особистість залишається маловідомим і невловимим для світу, як і три століття тому.

А тим часом, упевнені автори документального фільму про Сковороду, ця людина була б дуже цікава нашим сучасникам, знай ми про нього трохи більше.

«Загальний фон відомостей про Сковороду настільки малоцікавий, що зануритися в нього глибше захочуть хіба що дослідники, – говорить Олексій Бобровников. – Ми з Остапом Ступкою зробили матеріал, що повністю переверне стереотипне уявлення про цю унікальну особистість. Думаю, що для популяризації Сковороди наш фільм стане бомбою. І не тому, що ми такі «круті». Просто навколо Сковороди завжди прагнули створити ореол мученика, ідола, методиста, одним словом, хотіли зробити його нецікавим. Ми вирішили піти іншим шляхом і показати його як дуже класну, дуже хіпову й дуже сучасну людину».
Тривалість: 00:24:45
Якість відео: TVRip
Відео: кодек: DivX 5.x
Розмір: 300 мб
http://letitbit.net/download/96410.96658bf89ab19b71a0c4d1f27406/Skovorod...

Класи: 9 клас
Предмети: Українська література
Освіта в Україні:
     


 
     
Вища школа
 
Професійна освіта
Труд деньги собирает, а вейпер их по ветру пускает. (Copyright VAPE Украина)
 
Українська література
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Завдання для ДПА | ЗНО 2011 | Підсумкові контрольні роботи 2011!