Освіта України:
 
Бесплатные рефераты
 
Українська мова

 

 

 

 

 

 

     
 
Вундеркінд з пелюшок. Найкращі казки для малюків
     

 

Предмети » Освіта в цілому

Назва: Вундеркінд з пелюшок. Найкращі казки для малюків
Формат: .ppt (презентації) та .AVI (відеофайли) (архив.rar)
ВІК: від 6 міс.
Розмір: 400 мб та 510 мб
Мова: українська

Комплект "Вундеркінд з пелюшок" складається вже з багатьох дисків і містить величезну кількість україномовних, озвучених презентацій на різноманітні та цікаві теми, призначені для немовлят від 6 міс. та цікаві, мені здається, і в 100 років.

Завантажити диск у форматі .ppt

Завантажити диск у форматі .avi

Презентації розроблено з урахуванням принципів та методик раннього розвитку Домана, Монтессорі та ін. Перегляд яскравих картинок перетвориться для вашого малюка в улюблену справу, дасть йому повні енциклопедичні знання про навколишній світ, з пелюшок дозволить засвоїти читання та рахування. Презентації допоможуть розвинути інтелект дитини та сформувати у неї фотографічну пам’ять. Вашому малюку обов’язково прийдуться до душі живі звуки природи та музичних інструментів: ричання лева та спів птахів, шум водоспада та звучання скрипки. Навіть дорослі тут знайдуть для себе чимало корисного та пізнавального.

Для мене незручно показувати дитині презентації на компютері (мамі потрібен, та й не тільки ), тому довелось повчитись і конвертувати в .avi файли (для мене це найзручніше, можна дивитись і на ДВД і на СД програвачах). Ділюсь отриманим, може комусь також згодиться.

На кінець, про цей диск
Складно перебільшити роль казки в житті дитини. Завдяки казкам малюки пізнають добро та зло, занурюються у світ фантазій і намагаються наслідувати своїх улюблених героїв. Казки завжди виховували в дітях уміння любити, співпереживати, піклуватися, а також розповідали про життя й традиції різних народів.
Диск "Вундеркінд з пелюшок. Найкращі казки для малюків" містить 50 озвучених презентацій з найвідомішими та найулюбленішими дитячими казками. Презентації конвертовані в .AVI формат для можливості перегляду на DVD та CD програвачах.
Казки-презентації – це сучасний варіант дитячих діафільмів. Вони унікальні, бо дають можливість не тільки почути, але й побачити улюблених героїв.

Подаруйте дитині казку!

Класи: Початкова школа, Дошкільне виховання
Предмети: Освіта в цілому
Освіта в Україні:
     


 
     
Вища школа
 
Професійна освіта
Труд деньги собирает, а вейпер их по ветру пускает. (Copyright VAPE Украина)
 
Українська література
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Завдання для ДПА | ЗНО 2011 | Підсумкові контрольні роботи 2011!