Освіта України:
 
Бесплатные рефераты
 
Українська мова

 

 

 

 

 

 

     
 
Веселий зошит для зимових канікул. 1 клас
     

 

Предмети » Освіта в цілому


Назва: Веселий зошит для зимових канікул. 1 клас
Автор: Колотій Н.
Видавництво: Харків, Країна мрій
Формат: PDF
Сторінок: 48
Розмір: 17 мб

Відомо, що під час канікул учні забувають те, чого їх вчили впродовж семестру. Цей навчально-розважальний зошит для зимових канікул допоможе учням зберегти в пам'яті вже набуті знання і підготуватися до засвоєння нових.
У зошиті вміщено багато цікавих розвивальних завдань, поданих у захоплюючій ігровій формі, які, не повторюючи навчальний матеріал, сприяють розвитку логічного мислення, розумових і творчих здібностей, тренують пам'ять і увагу, змушують фантазувати, нестандартно мислити.

Завдання можуть виконуватися за допомогою батьків, які й оцінюють досягнення дитини. Для більш серйозного ставлення до виконання завдань пропонуємо укласти «контракт» між дитиною і батьками. Зобов'язання двосторонні: дитина виконує завдання, батьки нагороджують її за успіхи.
Крім того, дитині видається сертифікат, підписаний автором зошита. Сподіваємося, що учень з гордістю принесе сертифікат до школи після канікул.
Завдання згруповані по блоках, названих «День 1», «День 2» і т.д. Для того щоб успішно виконати завдання кожного дня, знадобляться знання з різних шкільних предметів.
Зацікавте ваших учнів!

http://letitbit.net/download/67612.6902b28bd823fea9bdd254c1f46c/Zimoviy_...

Класи: 1 клас
Предмети: Освіта в цілому
Освіта в Україні:
     


 
     
Вища школа
 
Професійна освіта
Труд деньги собирает, а вейпер их по ветру пускает. (Copyright VAPE Украина)
 
Українська література
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Завдання для ДПА | ЗНО 2011 | Підсумкові контрольні роботи 2011!