Освіта України:
 
Бесплатные рефераты
 
Українська мова

 

 

 

 

 

 

     
 
До обговорення. Проект програми спецкурсу "Толерантність на уроках історії України"
     

 

Предмети » Історія

У квітневому номері газети «Історія України» (№ 15, 2011 р.) видавництва «Шкільний світ» опубліковано проект програми спецкурсу «Толерантність на уроках історії України» (для підвищення кваліфікації вчителів історії).
Проект програми спецкурсу розроблено Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, в рамках реалізації проекту «Толерантність на уроках історії України», ініційованого Благодійною організацією «Перше вересня» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Мета проекту – дослідити «проблемні» теми в шкільному курсі історії України та розробити сучасні підходи до їх викладання, засновані на розумінні культурної розмаїтості, повазі до інших культур і поглядів та спрямовані на подолання нетерпимості, ксенофобії, етнічної ексклюзивності.
Викладання даного спецкурсу в інститутах післядипломної педагогічної освіти дасть змогу вирішити завдання, визначені у Державному стандарті загальної середньої освіти з історії: самостійно варіювати матеріал підручників, забезпечувати діалогічну форму викладання навчального матеріалу, створювати оптимальні умови для розкриття здібностей та інтелектуального потенціалу учнів, їхніх емоційно-ціннісних орієнтацій, консолідувати зусилля всіх учасників навчально-виховного процесу на формування демократичного, толерантного, гуманістичного суспільства.
Запрошуємо до обговорення методистів, вчителів історії та права. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: [email protected]

Автор: 

Н.Г. Сірик, І.І. Якухно та ін. За заг. ред. Л.І. Даниленко, М.В. Мосієнко

Класи: Середня школа
Предмети: Історія України Пов'язані матеріали: 
Освіта в Україні:
     


 
     
Вища школа
 
Професійна освіта
Труд деньги собирает, а вейпер их по ветру пускает. (Copyright VAPE Украина)
 
Українська література
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Завдання для ДПА | ЗНО 2011 | Підсумкові контрольні роботи 2011!